Tadilat ve Taahhüt

Projelendirmeden anahtar teslimi teslime kadar aklınıza gelebilecek her türlü dönüşüm, uzman ekipler öncülüğünde gerçekleştirilmektedir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, en doğru ve ekonomik çözümleri en hızlı şekilde hayata geçirmek birinci önceliğimizdir.

Kullandığımız bilgisayar programı sayesinde, seçtiğiniz ürünlerin kullanmaya başlamadan  önce konutunuz veya işyerinizde nasıl görüneceğini bilmeniz imkanı sağlıyoruz. Kullanılan program sayesinde farklı açılardan uzay görüntülerini göreceksiniz. Tadilat başlamadan önce işe içinizin sinmesini sağmaktayız, tadilat ve bakım çalışmaları artık sıkıcı olmayacak. A’dan Z’ye her şeyi gönül rahatlığıyla yerinde teslim edebilirsiniz. İşi nasıl fiyatlandıracağımıza, hangi malzemeleri ve ne kadar kullanacağımıza ve malzeme seçimimize birlikte karar veririz.

Müşterilerimize ister ev ister ofis olsun, çeşitli dekorasyon hizmetleri sunarken, gerekli gereksinimleri dikkatle değerlendireceğiz. Çatı, duvar ve zeminlerin dekorasyonunda özel gereksinimler çok önemlidir. Binanın cephesine göre de fikir veriyoruz. Çatı veya duvar seçiminde güneş ışığının ve rüzgarın mekana yansıması çok önemli olduğu için çatıda ve duvarda yalıtım ve renk seçimine ağırlık verilerek müşteriye anlatılması gerekir. Anlaşma çerçevesinde, alanın büyüklüğü ve genişliği dikkate alınarak, firmamızın ekip ve ekipmanları kullanılarak tahmini tamamlanma süresi hakkında bilgi verilir. Tadilat hizmetleri mutfak, banyo veya dış mekanlar olarak ayrılabileceğinden ihtiyaç duyulan alanlara göre de bölünebilir.