Hakkımızda

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ mezunları olarak,


Yeni kan arayışında olan İzmit piyasasında , tazeleyici ve enerji verici bir güç İzmit’te bir araya geldik.

Sadece mimari projelerinizi değil, kurumsal kimlik çalışmalarınıza da yol gösterebilecek, web sitesi, logo ve afiş tasarımlarınızda da size yol göstermek için hazır bir tasarım ekibiyiz.

Butik çalışmalarla, aklınızdakine ve amacınıza uygun kafe, otel ve konsept işler yapmak konusunda taptaze fikirlerle karşınızdayız. Tasarımın işlevsellikle birleştiği, küçük detayların içinde ki büyük fikirlerle hepimiz, sizin mutluluğunuz için çalışmaya hazırız.
Maceraya; akraba ve okul arkadaşları olarak başlayan ekibimiz, seneler boyunca iş arkadaşı oldu ve şimdi de şirket ortaklığı ile kendi içlerinde ki uyumu sizin projenize yansıtmak için Kocaeli’de ve çevre illerinde faaliyet göstermekteyiz.
Kalabalık ekibimizle; farklı bakış açılarıyla projenizde tek ve sınırlı bir bakış açısıyla kalmasını önlerken; enerjik, heyecanlı ve hayalgücü eskimemiş bir şekilde sizlerle tasarımlarımızın bir yerine peyzajı da katarak, İzmit’i daha yaşanılır kılmak öncelikli amaçlıyoruz.
Kişiye özel tasarım ve iç mekanda yeşilin önemini dikkate alarak, geri dönüşümü de yaşamımıza katmaya çalışıyoruz. Bunu konut ve peyzaj aksesuarlarıyla sizlerle paylaşmayı hedefliyoruz.

Aklınızda bir projeniz varsa, bize gelin ve birer kahve eşliğinde bunu konuşalım. Projenizin hak ettiği değeri ofisimizde göreceğine emin olabilirsiniz.

SEVGİ SARI

İç Mimar

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

AHMET SARI

Genel Koordinatör / Peyzaj Mimarı

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

FİGEN GÜNDÜZ

Peyzaj Mimarı

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Halil İbrahim ÖZŞEN

Reklam Danışmanı / Grafiker

17 yıllık Grafikerlik ve Web Tasarımcığı tecrübemle, ihtiyacınız olan tanıtım hizmetlerinin tamamını entegre hizmet anlayışı çerçevesinde süsrdirmekteyim.

Müşterilerimizin Yorumları