11
Ağu

Harika’a Odaya Açılan 5 İpucu

Modern oturma odası: minimalizm tarzında iç
Minimalist tarzda oturma odasının Gizli ve şık tasarımı günlük stresten kaçmak ve zor bir gün uzak dinlenmek için izin verir. nötr tonlarda arka planında, sıcak elemanlar daha öne Fakat bu konfor yoksun böyle bir oda anlamına gelmez.

minimalist oturma odasında Duvar nötr sesi olmalıdır. Modern iç mekanlarda duvar kağıdı dekoratif sıva, iç boya değiştirir. dekorasyon olarak, duvar duvarcılık kullanmak veya doğal renkler, beyaz badanalı ranza veya doğal ahşap panoları, duvarların karşıt renk ile dekoratif tabak yakabiliriz.

nötr renklerde yayınlanan, bir kural olarak, minimalist bir tarzda yaşamak

Minimalist odasında tavan tamamen düz olmalıdır. Bu alçıpan, gerginlik yapıların yardımıyla elde edilebilir. Renk tavan – klasik bir beyaz.

Laminat zemin açıklanmamış olan uygun olarak, doğal odun dokusudur. Seçebilir ve parke, ancak bu durumda, karmaşık duvarcılık kaçınmalıdır olabilir. İyi bir çözüm modern kendinden yayılan zemin olacaktır. Boyalı gövde duvarlarına özdeştir ve taban tabana zıt da olabilir – siyah, koyu gri, koyu kahverengi. Düz Kaplanmış yapıyı seçmek daha iyi süpürgelik gibi.

parçaları ve mobilya: minimalizm Yaşam

Minimalist tarzda Oturma odası mobilya depolama sistemini düşünülmüş olmalıdır. Burada sayısı önemli değildir: yerine ayrı sehpa ve küçük kişisel eşyaları saklamak için bir modül satın alma, sen geniş üst özlü bir sistem satın alabilirsiniz ve dışarıya kabine ve şık bir gardırop olağan yığını yerine. Buna ek olarak, mobilya rasyonel olmalıdır. Stil darmadağın oda tahammül etmez: oda size sadece gerekli olanı yer almalıdır. Aletleri onlar modülleri ve süpürgelik veya cepheleri aksesuar arkasında gizli teller içine gömülebilir öneriyoruz.